Aktualności

Ewa

 

Ewa to prawdziwa kusicielka. Skoro skusiła Adama, może skusi i Ciebie?

Poznaj Ewkę. Widzisz to zalotne spojrzenie? Śliczna dziewczyna, prawda? Niech cię nie zwiedzie ta słodka buzia i cudowne blond włosy. To anioł z piekielnym charakterkiem. Nie jeden już się na to nabrał. To kobieta o sinym charakterze i niesamowicie seksownym ciele. Z pewnością nie spotkałeś jeszcze takiej dziewczyny jak Ewa. Choć może wydawać się wydawać delikatną dziewczyną, to z pewnością taka nie jest. Bowiem pasją Ewy są sporty ekstremalne.

Lubisz ostrą jazdę?

Ona także. Ewa to kobieta, która nie ustoi w miejscu i ponad wszystko lubi szybką jazdę i adrenalinę. Jest wielką fanką motocykli. Przejażdżki motocyklowe dają jej poczucie wolności, pozwalają się odprężyć i oczyścić myśli. Często gdy ma zły dzień i musi odreagować po prostu wsiada na motor i jedzie gdzie ją oczy poniosą, nie oglądając się za siebie. To spontaniczna kobieta, która lubi wyzwania i nie znosi kompromisów. Jest skora do zabawy i nowych przygód, która nie znosi nudy. To nie jest kobieta, którą można okiełznać. Jej po prostu trzeba dotrzymać kroku. Również w łóżku. Ewka nie z pewnością nie będziesz się nudził. Jej głowa jest zawsze pełna szalonym pomysłów i ciekawych planów. Z taką kobietą bez przeszkód poeksperymentujesz.

 Jak w łóżku jest Ewa?

Można powiedzieć, że ma szalone pomysły. Jeśli lubisz delikatne pieszczoty i pozycję na misjonarza, to nie jest to kobieta dla ciebie. Jeśli jednak jesteś otwarty w łóżku, to szybko przekonasz się do czego jest zdolna. W seksie Ewa zazwyczaj jest stroną dominującą. Ona wprost uwodzi swoim seksapilem i wodzi na pokuszenie. To ona kontroluje całą grę. Dokładnie wie co zrobić, żeby Ci zmiękły kolana i żebyś pragnął jeszcze. Na oralnych sztuczkach zna się jak mało kto i nie ma z tym najmniejszych problemów. Jeśli jej się bardzo spodobasz, może nawet zgodzi się połknąć. W związku z miłością do motocykli Ewa na co dzień nosi skóry i to przekłada się również na sypialnię. W jej bieliźnie dominuje zmysłowa czerń, która dodatkowo podkreśla jej niesamowicie piękną skórę i blond włosy. Ewa lubi także wskakiwać w skórzane lub lateksowe, połyskujące wdzianka, które seksownie opinają jej piersi i sterczący tyłeczek. Przyznaj, że wygląda to bardzo dobrze? Całość uzupełniają wysokie skórzane kozaki na platformie, które sprawiają, że jest jeszcze bardziej gorąca. Jak myślisz co z Tobą zrobi gorąca Ewa?

Masz ochotę na szalony seks?

To świetnie, bo ona nie lubi nudziarzy! Dla niej nie ma rzeczy, których nie wypada. Przygotuj się więc ostrą jazdę bez trzymanki. Zaszalejecie razem tak, że aż wam puszczą wszelkie hamulce. Najlepiej na spontanie, po szybkiej przejażdżce, gdy krew będzie wam mocniej pulsować w żyłach. Mógł byś ją wziąć od tyłu na masce swojego samochodu. Co ty na to? A co powiesz na seks w miejscu publicznym? Odważysz się? Jesteś równie zakręcony jak ona? Jeśli tak to czeka cię przygoda życia, na wspomnienie której będziesz miał zawsze erekcję. Teraz też masz? Zatem dzwoń do Ewy!

Poprzedni
Następny

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *