Aktualności

Kinga

 

Kinga to niewysoka dziewczyna o buzi elfa i roześmianych oczach. Kinga uwielbia czytać. Powieści wręcz połyka, jedna za drugą. Najbardziej lubi powieści romantyczne, przeżywa ich losy i utożsamia się z nimi. Czytając Kinga zapomina o problemach i daje się całkowicie porwać akcji danej książki. Są one taką ucieczką od rzeczywistości.

Pochodzi z jednej z podwarszawskich miejscowości. Do ubiegłego roku pracowała w pewnej księgarni w centrum miasta, gdzie mogła łączyć miłość do książek z pracą. W towarzystwie oraz wśród rodziny Kinga ma opinię spokojnej, ułożonej dziewczyny z sercem na dłoni, trochę marzycielki, która nie widzi świata poza książkami. Większość czasu wolnego spędza z nosem w książkach lub w swoim własnym towarzystwie. To tylko pozory, ponieważ Kinga ma pewien sekret, o którym nie wiedzą ani jej przyjaciele, ani rodzina.

Jesteś ciekaw jaki?

Kinga bardzo szybko zaczęła dojrzewać i być aktywna seksualnie. O dziwo, nigdy nie bała się swojej seksualności i przyjmowała ją jako cos naturalnego. Nie bała się też popędu jaki odczuwała do płci przeciwnej. Wręcz przeciwnie, chętnie spotykała się z facetami. Często także zabawiała się solo, sprawdzają co sprawia jej największą przyjemność. Częste skakanie z kwiatka na kwiatek sprawiły, że przypięto jej łatkę łatwej. Ale ona po prostu lubiła uprawiać seks, bardzo. Po prostu czuła, że musi to robić. Jeśli akurat z nikim się nie spotykała, to pieściła się ręką. Czasem częściej niż raz dziennie. Było to pragnienie tak silne, że nie mogła mu się oprzeć. Wszystko kręciło się koło seksu, a ona wciąż poszukiwała okazji. Po prostu musiała. To było silniejsze niż pragnienie picia czy snu. Dopiero po czasie Kinga zrozumiała, że jest nimfomanką.

Postanowiła nie walczyć ze swoimi pragnieniami i porzuciła pracę wśród ukochanych książek. Obecnie pracuje w sex telefonie i ku jej uciesze, jest jedną z najbardziej rozchwytywanych dziewczyn. Zastanawiasz się jak to jest uprawiać seks z taką kobietą? Zadzwoń i przekonaj się. Z pewnością Ci nie odmówi, a  jej bogate doświadczenie sprawi, że to będzie niezapomniany numerek. Możesz mieć pewność, że jest otwarta na wszelkie propozycje. Ona jest stale napalona, gotowa na miłosne igraszki. Nie zwlekaj, nie każ jej dłużej czekać. Jest taka mokra… Jeśli jej nie pomożesz, będzie musiała to zrobić sama. Więcej nie wytrzyma. Ty zaspokoisz ją, a ona zaspokoi Ciebie. Dotknij jej cipki i zobacz jaka jest gorąca? Cała rozpalona, gotowa na Twoje usta. Nikt nie będzie o nic pytał. Liczy się tyko seks, liczy się tylko przyjemność. To chyba dobry układ, prawda? Powiedz, co ona może dla Ciebie zrobić? Jak chcesz się kochać? Wolisz tradycyjnie, czy masz inne pomysły? Jeśli tylko zechcesz z entuzjazmem Ci będzie Ci obciągać, aż wyciśnie z Ciebie ostatnią kropelkę, wprost na swoją śliczną buzie. A może wolisz, żeby połknęła? Ona spełni każdą twoją najskrytszą fantazję, jest bardzo otwarta. Seks z Kingą to satysfakcja, czysta przyjemność bez wstydu i bez tabu. Zaszalej daj się ponieść fantazji.

 

 

Poprzedni
Następny

Odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *